10139. 242. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF 3,24 EUR, 3,53 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Munka a földeken. Vegyes technika, vászon, jelzett, 30x22 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván