Mittelmeerländer, 1:4000000, Braunschweig, Georg Westermann. A Földközi-tenger országainak térképe, vászonra ragasztva, 25 db, a jelentősebb tengerparti városokat és területeket feltüntető melléktérképpel, 71×119,5 cm
cca 1911 Orosz katonai térkép a cári időszakból. Voronyezs és környéke. Színezett vászon térkép. / 1911 Russia military canvas map Voronezh area 71x60 cm
1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, régi Lengyelország térkép. Színezett rézmetszet 51x47 cm /
1773 Tobias Mayer; Homann Heirs: Carte des Etats de la couronne de Pologne, map of Poland, Colored etching. 51x47 cm
1799 Franz Müller: Postkarte von den Bayrischen und Schwaebischen Kreise (Tabula cursus circuli Bavarici et Suevici repraesentans), Bajorország térképe. Színezett rézmetszet. 51x38 cm /
1799 Map of Bavaria. Franz Müller. Colored etching 51x38 cm
Stielers, Adolf: Hand Atlas über alle theile der Erde und über das Weltgebaude. 95 Karten. Gotha Justus Perthes. cca 1882. Kiadói félbőr kötésben, restaurált. Szép állapotban.