3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Á.T.I Kisatlasz.Á(llami) T(érképészeti) I(ntézet) kisatlasz. Földrajzi leírás. Statisztikai adatok. 56 sokszínű és 155 szövegközti térkép. Névmutató 30 ezer helynévvel. 32 számozott térk. (színes, kétoldalas),2 sztl. lev. Szövegközti ábrákkal gazdagon illusztrálva. Bp., é.n., Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopottas egészvászon kötésben.