Mildtätigkeitauktion für Kinder Zahl der Lose: 55
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1134316
10500
242
26000
Charity art auction for deprived children
Bada Márta (1951-): Látvány és fény. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×30 cm
1134319
10501
242
80000
Bada Márta (1951-): Virágzó táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm
1134320
10502
242
26000
Bada Márta (1951-): Mária és Magdolna. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 40×50 cm
1134321
10503
242
26000
Bada Márta (1951-): Látvány és fény II. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
1134322
10504
242
26000
Bada Márta (1951-): Lány alakok a virágzó tájban. Pasztell, papír, jelzett, keretben, 30×40 cm
1134305
10505
242
240000
Bogdán János (1975-): Lili. Olaj, farost, jelzett, 70×70 cm
1134307
10506
242
40000
Bogdán János (1975-): Tér II Parti az obeliszk körül. Akril, karton, jelzett, 55×40 cm
1134309
10507
242
30000
Bogdán János (1975-): A lépcső végén. Akril, karton, jelzett, 53×53 cm
1134310
10508
242
30000
Bogdán János (1975-): Fekvő alak. Akril, karton, jelzett, 74×54 cm
1134311
10509
242
85000
Bogdán János (1975-): Bálnás kép. Akril, karton, jelzett, 100×50 cm
1134426
10510
242
Bogdán János (1975-): Cím nélkül I. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
1134434
10511
242
Bogdán János (1975-): Cím nélkül III. Tus, papír, jelzett, üvegezett, 28×14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF