10501.
242. Gelaufene Fernauktion
Mildtätigkeitauktion für Kinder
80 000 HUF
216,22 EUR, 235,29 USD
Bada Márta (1951-): Virágzó táj. Olaj, vászon, jelzett, 50×40 cm