Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1135493
11071
242
40000
Herendi népviseletes lány, kézzel festett, jelzett (Csapváry Károly), hibátlan, m:29 cm 1135504
11072
242
24000
Herendi szoptató anya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19 cm 1135522
11073
242
24000
Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition 1135541
11074
242
Herendi jegesmedve (Markup Béla), fehér mázas, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm
1135538
11075
242
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 30 cm 1136353
11076
242
Herendi Viktória kis tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8,5 cm 1136411
11077
242
Herendi Viktória mintás leveles tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22×19 cm 1136402
11078
242
2200
Herendi Viktória mintás fogpiszkáló tartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm 1136347
11079
242
Herendi Viktória mintás áttört kosár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 18,5×9,5 cm 1136336
11080
242
4800
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:9 cm, h:13 cm 1136273
11081
242
Herendi Viktória mintás levél alakú porcelán tálka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 15x9 cm 1136276
11082
242
Viktória mintás Herendi áttört kosár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF