Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1108541
11095
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1108574
11096
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1108575
11097
242
Zsolnay Pompadour teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan 1104041
11098
242
32000
Zsolnay eozin mázas gyümölcstartó (tervező:Kovács István), jelzett, apró mázhibákkal, m:10,5 cm, d:18 cm
1071191
11099
242
Zsolnay DDGÁZ korsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1135642
11100
242
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 11 cm 1135650
11101
242
Zsolnay eozin mázas kaspó, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 12 cm 1135500
11102
242
Zsolnay fekvő bölény, kézzel festett, jelzett, restaurált, h: 20,5 cm, m: 11 cm
1134604
11103
242
Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm 1133079
11104
242
Zsolnay "Hévízgyógyfürdő" emlék tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 14×9 cm 1132654
11105
242
Zsolnay mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, jelzett, kopott
1132983
11106
242
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró hibával, m: 18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF