Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1114603
11107
242
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, kézzel aranyozott, hibátlan, m:25 cm, d:13,5 cm 1108598
11108
242
Hollóházi Szász Endre tervezte porcelán doboz, matricás, jelzett, hibátlan, 13,5×8,5 cm 1044608
11109
242
Hollóházi porcelán női akt, kézzel festett, zománcon alig észrevehető hajszálrepedéssel, jelzett, m: 30 cm
1045017
11110
242
Népi motívumos Hollóházi porcelán butykos, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
1016504
11111
242
"Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányászüzem" Hollóházi emlék söröskupa, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
1015365
11112
242
"MN Borsod Légterének Védelmében 1951-1986" Hollóházi emlék porcelánváza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
1016490
11113
242
Hollóháza Dorogi Szénbányák Lencsehegyi Bányász Üzem emlék sörös kupa készlet 6 darabos, jelzett, hibátlan, 110mm
921517
11114
242
Hollóházi virágmintás porcelán mokkás készlet, jelzett 1104492
11115
242
Hollóházi hegedülő porcelán kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1104494
11116
242
Hollóházi kézzel festett porcelán Aladdin, hibátlan, jelzett, m: 13 cm 1087492
11117
242
Hollóházi virág mintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:17 cm
1093302
11118
242
Népi motívumos Hollóházi kupica szett: 4 db kupica, d: 4,5 cm + tálka, 22×5,5 cm, kézzel festett, jelzett, saját dobozában
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF