Porzellan Zahl der Lose: 70
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1079027
11119
242
1054552
11120
242
Aquincum vegyes porcelán szobor tétel 3db, kis váza, kis cipő, rózsa (apró lepattanással), jelzett
1083821
11121
242
Hüttl Tivadar-féle lapostányérok, 6 db, hibátlan, jelzett, d: 24 cm 1112346
11122
242
Lilien kancsó és 4 db pohár, kézzel festett, jelzett, egyik poháron lepattanás, m:7-19 cm
1083437
11123
242
STW Bavaria pecázók dísztányér (J.C. von Hunnik után), matricás, jelzett, karcos, d:29 cm
1008792
11124
242
Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed 1136609
11125
242
3200
Hutschenreuter virágmintás nagy kínáló tál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 31 cm 1136002
11126
242
Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, limitált, jelzett, d: 22 cm 1136090
11127
242
Giuseppe Armani kalapos hölgy, porcelán figura, apró lepattanással, jelzett, m: 25 cm 1134788
11128
242
Royal Coppenhagen seregély, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:13 cm / Royal Coppenhagen bird, restaurated, hand painted 1132887
11129
242
Rosenthal hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, 15×17 cm
1136003
11130
242
Knowles Oklahoma porcelán fali tál fa keretben, matricás, hibátlan, limitált, jelzett, d: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF