Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 50

Pilch Jenő: A Hírszerzés és Kémkedés Története I-II. kötet, Vitéz József királyi herceg tábornagy bevezető soraival, Franklin Társulat kiadása, Bp., kiadói kemény vászon kötésben, jó állapotban
12825.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

12826.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Gr. Corti Egon Cäsar: Erzsébet. A királyné hátrahagyott iratai, leányának naplója és egyéb eddig ismeretlen naplók és feljegyzések alapján. 45 képpel és fényképpel. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon kötésben
12827.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,77
8,57

Duncker Miksa: Az ókor története I-IV. Fordította Jónás János. Bp., Franklin Társulat. Félvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.
12828.

Rufpreis:
14 000 HUF
36,27
40,00
9

12829.

Rufpreis:
20 000 HUF
51,81
57,14

A francia sárga könyv. Diplomáciai okmányok 1938-1939. A Németország és Lengyelország, Nagy-Britannia, Franciaország közötti megelőző események és tárgyalások okmányai. Tiszteletpéldány. Paris, 1939, Imprimerie Nationale. Kaidói papírkötés, kopottas állapotban.
12830.

Rufpreis:
2 600 HUF
6,74
7,43

12831.

Rufpreis:
36 000 HUF
93,26
102,86

12832.

Rufpreis:
9 500 HUF
24,61
27,14

12833.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Pulszky Ferenc: Életem és korom. I. kötet. a forradalom előtt. Első kiadás. Bp., 1880, Ráth Mór. Korabeli félvászon kötésben.
12834.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

12835.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

12836.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,66
5,14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF