Szüntelen való örvendezésnek mestersége, mellyet a' híres Sarasa Alfons Antal hasonló titulusú deák könyvéből készített Windheim Krisztián Ernest. Fordította L.B. Wesselényi Méria. Kolozsvár, 1784, Ref. Koll. betűivel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötés, gerince molyrágta, egyébként jó állapotban.
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazsá...
Abbé Henry: Histoire du saint roi David ou leçons de l'adolescence. Tours, 1855, Mam et compganie. Díszes, aranyozott, kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Vass László: Institutiones historicae ecclesiasticae novi foederis. 1. köt.: Introductio. Pest, 1828, J. M. Trattner de Petróza. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
[Krammer Ferenc:] Fragmentum primum isagogicum de religione et ecclesia Catholica, sola salvifica et de neotericae Catholicitatis originibus.; Fragmentum secundum dogmaticum de sola salvifica religione et neoterica religionis Catholicitate ex scriptura et ratione. Pozsony, 1824, Typis heredum Belnayanorum. A két kötet egybekötve. Kopottas félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.