Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 14
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1156249
11044
244
Sculptures, statuettes, plaques
Béres János (1954-): Budapest fali plakett. Bronz, fára ragasztva, jelzett, d:15,5 cm
1150352
11045
244
Kislány a rongybabával, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, m:14,5 cm
1152166
11046
244
15000
Keleti bölcs, nagyméretű, díszesen faragott szobor, fa, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 48 cm 1113123
11047
244
1118402
11048
244
Cca 1880 Jézus szíve. Faragott festett fa, repedéssel, m:36 cm (talapzat nélkül) talapzaton (m:14 cm) karcolva "emlék Nagy M" felirattal,
1007033
11049
244
Takács Erzsébet (1928-1999): Barcsay Jenő. Bronz plakett, jelzett, keretben, 18×14 cm 1122636
11050
244
Dekoratív, afrikai faragott női fej, fa, jelzés nélkül, hasadással, m: 24 cm
1064364
11051
244
260000
876709
11052
244
1152088
11053
244
Kiss László (1947-): Gyula. Bronz plakett, jelzett, d:10 cm
1152084
11054
244
Mladonyiczky Béla (1936-1995): Erkel Ferenc. Két oldalas bronz plakett, jelzett, d:10,5 cm 1001374
11055
244
Numismatik
Mikus Sándor (1903-1982) DN "Henry Dunant" öntött bronz plakett (80mm) T:2
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF