Ausztria 1976. "Erzsébet / 1000 éves Ausztria" fém emlékérem (30mm) T:PP Austria 1976. "Elisabeth Kaiserin von Österreich Königin von Ungarn / 1000 Jahre Österreich" metal medallion (30mm) C:PP
Ausztria 2000. "Bécsi Nemzetközi Postai Értékcikk Kiállítás" három részből álló fém emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1- Austria 2000. "International Indicia Exhibition of Vienna" commemorative medallion in original case (60mm) C:AU
Csehszlovákia 1990. "Václav Havel Csehszlovák Szövetségi Köztársaság elnöke 1989. 12. 29. / A Művészeti Múzeum által kiadva" Br emlékérem eredeti tokban. Szign.: Mlynář (60mm) T:2 Czeczhoslovakia 1990. "Václav Havel President CSFR 29. 12. 1989. / Issued by the Museum of Art" Br commemorative medal in original case. Sign.: Mlynář (60mm) C:XF
Észtország 2011. "Pénznem váltás" aranyozott fém emlékérem dísztokban T:PP Estonia 2011. "Currencies in change" gilt metal commemorative medallion in case C:PP
Német Birodalom 1908. "A Királyi Lövészrendezvényen szerzett / I. Ritter 1908." peremén jelzett Ag emlékérem, előlapján "OERTEL BERLIN" (16,2g/0.990/35mm) T:2 ph. German Empire 1908. "Auszeichnung bei dem feierlichen Königsschiessen erworben / I. Ritter 1908." Ag commemorative medal marked on the edge, with "OERTEL BERLIN" on its obverse (16,2g/0.990/35mm) C:XF edge error