13599.
245. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Szántó Tibor: Könyvtervezés. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Számos érdekes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, jó állapotban.