Kacziány Géza: A női szépség a festőművészetben. [Bp.], [1913], [Stephaneum]. Számos fekete-fehér, illetve színes képpel. Díszített vászonkötésben, kissé koszos, egyébként jó állapotban.
Barát Béla-Éber László-Felvinczi Takács Zoltán: A művészet története. Bp., 1939. Dante 176 egyszínű és 16 színes táblával. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Seemann-Katalog. Farbige Gemäldeproduktionen mit 663 Bildwiedergaben. Leipzig, 1960, VEB E.A. Seemann BUch- und Kunstverlag. Egészvászon kötés, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban / full linen binding, good condition.
Szántó Tibor: Könyvtervezés. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Számos érdekes képpel, illusztrációval. Vászonkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, jó állapotban.