Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.
Stoffa Pál: Menekülés öt világrészen át. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Újrakötött félvászon kötés, térképmelléklet hiányos, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban.
Gábor Andor: Untauglih úr Regény az itthonmaradtakról Bp. é.n. Légrády. 206 l. Feiks Jeno címlapjával és rajzaival. Elso kiadás! Kiadói papírkötésben, Megviselt állapotban
Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, Egész vászonkötésben, kissé foltos az első néhány oldal.
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., Franklin Társulat. Aranyozott egészvászon kötésben,gerinc aranyozott. Tulajdonosi aláírással. Sok illusztrációval. Gerincnél elvált, egyébként jó állapotú. Térkép melléklet hiányzik.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.