Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz, német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Petőfi Sándor: Az apostol. Bp., 1972, Kossuth Könyvkiadó. Kass János illusztrációival. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, műanyag védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz és német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 24. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Dr. Táboros Sándor: 1918-1919 a mezőcsáti járásban. Miskolc, 1979. Minikönyv, megjelent 1000 példányban, ebből 400 bordó kötéssel. Sorszámozott (265). Kereskedelmi forgalomba nem került.
2 db numizmatikai tárgyú minikönyv: Gedai István: A magyar középkor pénzverése. Miskolc, 1984. Az elülső borítóján plakettel, készült 400 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.; Gedai István: Történelmünk pénzeken. Bp., 1975. 109. számú sorszámozott példány, készült 800 példányban. + Bródy László: Törpe versek. Bp., 1971. 16. számú sorszámozott, a szerző által dedikált példány, készült 500 pél...