13821.
245. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
7 000 HUF
18,92 EUR, 20,59 USD
Verne Gyula: A Robinsonok iskolája. Francziából fordÃtotta Visi Imre. Második egyedül jogosÃtott kiadás 50 képpel. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Illusztrált, kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban.