1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
cca 1932 Roma, 30 vedute. Kihajtható leporelló kiadvány 30 római látképpel, hátuljukon rövid olasz, francia, angol, illetve német nyelvű leírással, a kötés belső oldalán várostérképpel. Kicsit kopott, gazdagon díszített vászonkötésben, egyébként jó állapotban.