Szász Endre (1926-2003): Szerzetesek. Toll, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/245/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~200316/Szasz-Endre-1926-2003-Szerzetesek-Toll-papir-jelzett-uvegezett-keretben-18C39713-cm~II1157462
1157462
10133
245
Beschreibung: Szász Endre (1926-2003): Szerzetesek. Toll, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×13 cm
: sass_melinda