Keramiken Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1107272
11048
245
Art-ceramics
1130653
11049
245
Art-ceramics
Hummel szívecskés kupicás készlet, sérült (kupicák), jelzett, festett mázas kerámia, 24×18 cm(tál), m:15 cm
989801
11050
245
Art-ceramics
Antik életképes falitányér párban (2db), jelzés nélkül, kézzel festett, formába nyomott, kopott, d:25 cm 1161086
11051
245
Art-ceramics
Art deco fél akt, festett mázas kerámia, hibátlan, m:24 cm 997527
11052
245
Art-ceramics
Hetényi Vera doboz tetején bohócsipkás figurával, hibátlan, jelzett, m: 21 cm 962481
11053
245
Art-ceramics
Villeroy & Boch Mettlach sörös korsó (250 ml), jelzett, hibátlan, matricás, m:10,5 cm/ Villeroy & Boch Mettlach Beer Stein Mug, perfect condition 1090119
11054
245
Art-ceramics
1112829
11055
245
Art-ceramics
Szécsi fiú virágcsokorral, festett mázas kerámia, kopott, m:20 cm
1039840
11056
245
Art-ceramics
Kungl György (1955-): I. Világháborús emlékmű. (Pécs) kicsinyített mása. Mázas kerámia, jelzett (Zsolnay 98), hátoldalán hajszálrepedés, m:22 cm
990763
11057
245
Art-ceramics
1044793
11058
245
11000
Art-ceramics
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm
1044689
11059
245
Art-ceramics
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF