Uhren Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1162801
11230
245
Watches
Slava utazóóra eredeti bőrtokban, nem kipróbált állapotban,7x7cm
1162727
11231
245
Watches
Régi ébresztő óra, réz, nem kipróbált állapotban,d:14cm 1161179
11232
245
Watches
Vegyes óra tétel: Ezüst Omega zsebóra rossz állapotban, jelzett, Breitling kópia, férfi óra (működő), és Solora utazó óra, a 3-ból 2db nem működik 1057835
11233
245
Watches
cca 1920 Doxa zsebóra működőképes szerkezettel, másodpercmutató nélkül, de egyébként jó állapotban
1107140
11234
245
Watches
EMHA márkajelzésű, szép kivitelű, art deco mintájú zsebóra, 20 mikron aranyozással, hozzá való zsebóralánccal / Vitage style pocket watch
1162213
11235
245
Watches
Ezüstszínű elemes falióra, működik, d: 27 cm
1015441
11236
245
Watches
Szecessziós öntöttvas kandallóóra talp nélkül, kulccsal, nem működik, m: 27 cm
1148343
11237
245
36000
Watches
cca 1880 Szüreti jelenetet és kutyát ábrázoló díszítéssel ellátott asztali óra. A kutya előtti asztalka kis hibájával. Az óra Lenzkirch jelzésű, ébresztővel ellátott mechanikus óra, jó számlappal, javításra szoruló szerkezettel / Table clock, mechanic needs repair 24x23 cm 1148336
11238
245
40000
Watches
XIX. sz vége: Antik asztali/kandalló óra oroszlánfejes díszítéssel, aranyozott számlappal, felet és egészet üt. Ansonia clock Co. Felhúzó kulccsal, jó állapotban. Zománcozott vas. / Vintage table clock. Strikes half and whole, enameled iron. Ansonia Clock co. 34x26 cm 1047710
11239
245
26000
Watches
1858 Asztali óra bőr borítással, hátoldalon persely "Az Anker Általános Biztosító Részvénytársaság Budapest VI. Ankerpalota" felirattal, működik, 14x12x4,5cm
1143819
11240
245
Watches
XX. sz eleje: Junghans zenélő utazó óra, félütős. Működő zeneélő szerkezettel, de nem jár. Fém és üveg test / Vintage travel watch plays music. 16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF