1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. II. kötet. A villafrancai béke után. Bp., 1881, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott állapotban.