13454. 247. Gelaufene Fernauktion Bücher: Jagd
800 HUF
0 HUF
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon kötés, sérült védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván