Bücher: Judaica Zahl der Lose: 6
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1179915
13457
247
Books: Judaica
Heves Kornél: Adonáj. - - válogatott versei és zsoltárai. Bp., 1932, az író kiadása. Kiadói egészvászon kötésben. 1179983
13458
247
Books: Judaica
B. Eötvös József: A zsidók emancipációja. A Népszerű Zsidó Könyvtár Kiadása. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, egyébként jó állapotban. 1133302
13459
247
Books: Judaica
Kiss József, Ünnepnapok. Versek a zsidó ünnepekről. Bp. 1888. Első kiadás! 125p. Kiadói, kissé megviselt egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
1131108
13460
247
Books: Judaica
Vihar Béla: Szovjet-jiddis költészet. Cserépfalvi nyomda.
Budapest, (1947). A költeményeket Gáspár Endre, Kardos László, Komlós Aladár, Radó György és Vihar Béla fordították.
1139584
13461
247
Books: Judaica
Schalom Asch: Varsó. Bp., 1933, Káldor. Kiadói egészvászon kötésben.
1179731
13462
247
Books: Judaica
Hayim Halevy Donin: Zsidónak lenni. Szombathely, 1991, Cionista Világszervezet. Kiadói papír kötésben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF