13542.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Gedő Lipót: Janiból Jonny lesz. [Bp.], [1937], Rekord Könyvkiadó. Kipott, illusztrált félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.