13555.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, néhány lap sérült, egyébként jó állapotban.