13524.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
La Fontaine, Jean de: Fables choises. Válogatott mesék. Ford.: Radnóti Miklós, bev. Sőtér István. Bp., [1947], Franklin (Kétnyelvű remekművek 3.). Kopott, szakadozott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.