13574.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 200 HUF
Poliakoff, Nicolai: Coco the clown. London, J.M. Dent&Sons LTD. Biai-Föglein István aláÃrásával! Kiadói egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, sérült papÃrborÃtóval, egyébként jó állapotban / full linen binding, good condition.