13301.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Dr. Kollarits Jenő: Jellem és idegesség. A jellem és az idegesség mibenlétéről, keletkezéséről, valamint az idegesség megelőzéséről. Bp., 1918, Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, sarkainál kissé kopott, egyébként jó állapotban.