13319.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban