13322.
247. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült