Drucksachen Zahl der Lose: 342
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1155655
12771
247
Printed Materials
1792 nov. 1. General Pardon (amnesztia),7948. sz. Protocollum, Gróf Wallis Mihály, Bécs, viseltes állapotban, 38x45cm
1155661
12772
247
Printed Materials
1800. május 5. General Pardon (amnesztia),Gróf Tige Ferdinánd,5904. sz. Protocollum, Bécs, viseltes állapotban, 36x42cm
1180638
12773
247
Printed Materials
1817 Tudományos Gyűjtemény, 1. évf. 6. köt. Pest, Trattner. Kopott, utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1180637
12774
247
Printed Materials
1817 Tudományos Gyűjtemény, 1. évf. 3. köt. Pest, Trattner. Kopott, utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1180643
12775
247
Printed Materials
1817 Tudományos Gyűjtemény, 1. évf. 8. köt. Pest, Trattner. Kopott, utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1180648
12776
247
Printed Materials
1826 Tudományos Gyűjtemény, 10. évf. 12. köt. Pest, Trattner. Későbbi kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1180646
12777
247
Printed Materials
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 6. köt. Pest, Trattner. Kopott, utólag ragasztott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1180649
12778
247
Printed Materials
1827 Tudományos Gyűjtemény, 11. évf. 1. köt. Pest, Trattner. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1175473
12779
247
Printed Materials
1828 Közönséges czéhbéli czikkelyek a mesterség űzés végett való társaságok és czéhek számára. Éltalános szabályokat tartalmazó kiadvány, Buda, a kir. Univesitas betűivel. 34p. 32x35 cm 1175464
12780
247
Printed Materials
1853 Győr, A néhai csatári apát után maradt épületek és birtok haszonbérbe adásáról szóló hirdetmény 1176879
12781
247
Printed Materials
1853 Budai katonai lóbevásárlás magyar és német nyelvű hirdetményébe 26x46 cm 1177072
12782
247
2200
Printed Materials
Az 1861-dik évi april 2-kán megválasztott Pest városi képviselőknek névjegyzéke. Kissé viseltes állapotban, 50x32cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF