13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
1895 A magyarok bejövetele. Feszty Árpád körképe. Feszty Árpád festménye után metszette Morelli Gusztáv. Bp., Könyes Kálmán Magyar Irodalmi és Könyvkereskedő Rt. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérőszöveggel, helyenként későbbi ragasztással, kis szakadásokkal. Kopott, gazdagon díszített, festett vászonkötésben.