16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Századfordulós budapesti képeslapok igényesen paszpartuzva, üvegezett fa keretben. Összesen 9 db. Remek dekorációnak otthonra, vagy kávézóba / Vintage Budapest postcards in glassed frame 22x14 cm