12280.
247. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Angelo: Hölgy fehér ruhában, jelzett, sérült, teljes méret: 33,5x25,5, képméret: 23x16 cm