12295. 247. Gelaufene Fernauktion Foto
2 400 HUF
0 HUF
Escher Károly: Díszes enteriőr, pecséttel jelzett fotó, sarkain törésnyomokkal, sérülésekkel, 23x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván