10015. 247. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Bihary jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, farost (apró hibákkal), üvegezett keretben, 14×14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván