10122. 247. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Levko jelzéssel: Szivárvány a termőföld felett. Olaj, vászon, keretben, 45×65 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : sass_melinda