10134. 247. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
9 500 HUF
0 HUF
Moli jelzéssel: 2 db gyümölcsös csendélet, olaj, fa, az egyik jelzett, díszes fa keretben, 19,5×29,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván