Neogrády jelzéssel: Reggeli séta. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/247/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1000001/Neogrady-jelzessel-Reggeli-seta-Olaj-karton-uvegezett-keretben-30C39740-cm~II1176773
1176773
10147
247
Beschreibung: Neogrády jelzéssel: Reggeli séta. Olaj, karton, üvegezett keretben, 30×40 cm
: ttg