10234. 247. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
20 000 HUF 54,05 EUR, 58,82 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Tornyok. Olaj, papír, keretben, 42×33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván