Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 16
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1163251
11045
247
2200
Sculptures, statuettes, plaques
Fém (nagyrészt réz) szobrok: fáraó fejek, görög harcosok, összesen: 4 db, jelzés nélkül, m:12-21 cm 984205
11046
247
Maksymets Viktor: Farkasra támadó sasmadár kézzel faragott szobor, levehető szárnyakkal, pácolt hársfa, jelzett, 75×63,5×12 cm 984172
11047
247
Maksymets Viktor: Koronás magyar kiscímer, faragás, pácolt hársfa, jelzett, 42,5×26 cm
1118878
11048
247
15000
Ikarusz bronz figura, jelzett (J.B Deposee), nagy szériás modern, m:34 cm (talapzat nélkül)
1113123
11049
247
1174841
11050
247
Afrikai női figura, faragott ében fa, jelzés nélkül, m:36 cm 1173417
11051
247
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Álltunk a vészben, álltunk merészen..., bronzírozott fém szobor, jelzett, márvány talapzaton, m: 19,5×21,5×7 cm 1173543
11052
247
Vlagyimir Szicsev (1917-1995): Lenin mellszobor (1961), spiáter, jelzett, "Drága magyar barátaimnak, 1962 február" felirattal, m: 24,5 cm 1163040
11053
247
Ágaskodó ló és gazdája, festett spiáter, jelzés nélkül, festék kopásokkal, m:22 cm, h:23 cm
1112198
11054
247
48000
Szecessziós női büszt, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, talapzaton kis lepattanás, m:14 cm (talapzat nélkül)
1137214
11055
247
Olvashatatlan jelzéssel: Ecce Homo, Jézus büszt, kerámia fém posztamensen, lepattanásokkal, 28x12cm
1180979
11056
247
Afrikai álló figura, festett faragott fa, jelzés nélkül, m:34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF