Antik Zahl der Lose: 24
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1158208
11005
248
Antique
Berndorf ecet és olajtartó fém állvány, jelzett, üvegekkel, dugókon apró lepattanásokkal, 16x20x8 cm 1168848
11006
248
Antique
Silvester's antik konyhai mérleg, teteje hiányzik, öntött vas test, működik, jelzett, m:27 cm/ Antique scale, Salter's Improved Family Scale marks,
1127793
11007
248
Antique
cca 1920 Berndorf gyümölcsös kínáló, alpakka, m:18 cm, d:25 cm 1127807
11008
248
Antique
Szecessziós bronz váza pár, jelzés nélkül, jó állapotban, m:15,5 cm (2×)
1156405
11009
248
Antique
Virágmintás üveg cukortartó fém tartóval és fedővel, az üveg száján csorbákkal, fém tartón kopásnyomokkal, m: 26 cm 1137962
11010
248
Antique
Berndorf karaffa, alpakka, csiszolt üveggel, hibátlan, jelzett, monogrammal a tetején, m:25 cm 1137965
11011
248
Antique
Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, csiszolt, jelzett, mesterjeggyel, több rétegű, hibátlan, m:24,5 cm 1188172
11012
248
Antique
Gyöngyház berakásos, főnixmaradat és sárkányt ábrázoló fa dobozka / Wooden box with shell inlay 20x15 cm 1186951
11013
248
11000
Antique
Ezüstözött alpakka neonrokokós gyümölcsös tál, kopott festéssel, 36×27 cm
1186208
11014
248
Antique
Antik pávás tálca, kézzel festett fajansz betéttel, apró sérüléssel, 24×33 cm 1183523
11015
248
Antique
Régi dekoratív kiöntő üvegből és fémből, szép állapotban, m: 25 cm 1187198
11016
248
Antique
Régi ovális tükör, Velence kézzel festett látképével, szép mozaikos díszítéssel, fém keretben, 28x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF