Antik

Zahl der Lose: 24

Berndorf ecet és olajtartó fém állvány, jelzett, üvegekkel, dugókon apró lepattanásokkal, 16x20x8 cm
11005.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,13
20,00

11006.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

cca 1920 Berndorf gyümölcsös kínáló, alpakka, m:18 cm, d:25 cm
11007.

Rufpreis:
18 000 HUF
46,63
51,43

Szecessziós bronz váza pár, jelzés nélkül, jó állapotban, m:15,5 cm (2×)
11008.

Rufpreis:
18 000 HUF
46,63
51,43

Virágmintás üveg cukortartó fém tartóval és fedővel, az üveg száján csorbákkal, fém tartón kopásnyomokkal, m: 26 cm
11009.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Berndorf karaffa, alpakka, csiszolt üveggel, hibátlan, jelzett, monogrammal a tetején, m:25 cm
11010.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

Ezüst (Ag.) talpas ólomkristály váza, csiszolt, jelzett, mesterjeggyel, több rétegű, hibátlan, m:24,5 cm
11011.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57

Gyöngyház berakásos, főnixmaradat és sárkányt ábrázoló fa dobozka / Wooden box with shell inlay 20x15 cm
11012.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Ezüstözött alpakka neonrokokós gyümölcsös tál, kopott festéssel, 36×27 cm
11013.

Rufpreis:
11 000 HUF
28,50
31,43

Antik pávás tálca, kézzel festett fajansz betéttel, apró sérüléssel, 24×33 cm
11014.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
9

Régi dekoratív kiöntő üvegből és fémből, szép állapotban, m: 25 cm
11015.

Rufpreis:
5 000 HUF
12,95
14,29

Régi ovális tükör, Velence kézzel festett látképével, szép mozaikos díszítéssel, fém keretben, 28x21 cm
11016.

Rufpreis:
8 000 HUF
20,73
22,86
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF