Petry Béla: Árpádházi magyar szentek. Rajzos írás. Maitland FL, 1988, Petryné Szendrey Margit. Utólag ragasztott papír mappa, benne 8 db ofszet grafikával, valamint egyéb lapokkal, összesen 12 lap, 2 db hiányzik. 34. számú sorszámozott, Petry Béla (1902-1996) grafikusművész által aláírt példány. Ezen felül az alkotó saját kezű, barátjának szóló dedikációjával valamint különálló lapon egy másik bar...
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmíves Céh. Számos színes linómetszettel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban
Nékám Lívia: Meisseni porcelán. A budapesti Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1980, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
18 db különféle művészeti könyv: festőkről szóló ismertető füzetek (Rounault, Renoir, Tiziano, Van Gogh, Bene Géza, Szalay Lajos stb.) + Perrouchaut, Henri: Toulouse-Lautrec élete (Bp., 1971, Gondolat) + A Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményei. Szerk.: Solymár István (Bp., Corvina, 1975). Kötetenként változó, nagyrészt jó állapotban.
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255p, CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Aranyozott gerincű kiadói félvászon kötésben.