Fr. Petri Mariae Gazzaniga: Praelectiones Theologicae I-III. De Deo uno, et trino; De actibus humanis, ac de gratia actuali, et habituali. [1769] Korabeli, dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben (a gerinc és a címlap mindkét kötetben sérült) / Gold plated half-leather binding, spines and title pages damaged
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazsá...
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. / In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.
Révay József: Zarándokút a szenthelyekre. A szentévek történetével. Bp., 1933, Franklin Társulat. Sok illusztrációval. Kicsit kopott aranyozású egészbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
P. Czifrusz Viktorin: Új lelki manna. Keresztény katholikusok imádságos könyve. Tartalmazza a legszebb imákat és énekeket. 1926, Andocsi Szent Ferencrendi Zárda. Kiadói kartonált kötés, erősen kopott állapotban, védőtokban.