Fréron A.V.: Pompadour márkiné szerelmi kalandjai. Élet- és jellemrajz eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., Rozsnyai Károly kiadása. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Vass Samu gróf utazása Nyugat-Indiában. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Ifjúsági Könyvtár 4. szám. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Haraszthy Ágoston: Tizenöt hét indiánok között. Bp., 1928, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Aranyozott lapszélekkel, díszes, aranyozott gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Jászai Mari: A Tükröm. Egyetlen kiadás, összesen 2000 példányt nyomtattak. Bp. 1909. József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület kiadása. Félvászon kötésben