https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 329
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1143823
12725
248
0
4000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1880 Hudson river illustrated 10 képet tartalmazó litho leporello füzet /
cca 1880 Hudson river illustrated. Booklet with 10 litho images 10x13 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1186842
12726
248
0
1800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1880 Bp., A Nemzeti Tornaegylet alapszabályai, 22p 1049487
12727
248
0
5000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1185475
12728
248
0
4000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1883 Az 1848-as szabadságharc emlékére állítandó emlékmű felállítására szervezett gyűjtés gyűjtőíve, sok névvel kitöltve, 46x60cm 397333
12729
248
0
3600
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
Das Lot is nicht erreichbar
1053773
12730
248
0
3800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1888-1889 a Magyar Salon képes havi folyóirat 10. évfolyama. Kopott, díszes aranyozott vászonkötésben, több lapja restaurált.
Das Lot is nicht erreichbar
1143825
12731
248
0
20000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1890 Le Bosphore - A Boszporuszi szorost ábrázoló litho nyomtatvány. Kihajtható nagyméretű, dekoratív litho kép a környék török tájai, az emberek és a szokások ábrázolásával. Aranyozott egészvészon kötésben. / cca 1890 Le Bosphore. Constantinople and that area of Turkey. Large litho image with the map of the canal and the images of the people and their habits. In Linen binding. 24x130 cm 1143822
12732
248
0
4000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1890 Album di Trieste képes leporello 14 litho oldallal. Néhány ragasztással / cca 1890 Album di Trieste. Leporello with 14 lito images. With some repaired damages of the paper 12x8 cm
Das Lot is nicht erreichbar
1186725
12733
248
0
3000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1890 Nemzetközi-Sport-Iroda Pool jegy, 6,5x11cm
Das Lot is nicht erreichbar
1183633
12734
248
0
2000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
cca 1890 Pozsonyi kereskedő távbeszélő katalógusa, képes, több nyelvű 8p. 1185451
12735
248
0
800
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1891 A Budapesti Hentesipartestület alapszabályai magyar ill., német nyelven. Kissé viseltes állapotban, pp.:2x14, 20x14cm
Das Lot is nicht erreichbar
1187061
12736
248
0
1000
Printed Materials
Andere Sammelgebiete
1893 A Budapesti V. kerületi Népkonyha-Egyesület alapszabályai. pp.:8, 22x14cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse