Foto Zahl der Lose: 452
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1182494
12033
248
6500
Photo
cca 1930 Kerny István (1879-1963): Zsámbéki rom, aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 37x29 cm
1181619
12034
248
4200
Photo
cca 1935 Derékfájást varázsolok! Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, matricával jelzett, 16,5x23,5 cm 1182439
12035
248
Photo
cca 1975 Balásy Pál: Elegancia, budapesti életkép, feliratozott vintage fotó, 40x29 cm 1182436
12036
248
Photo
cca 1965 Balásy Pál: Tűzoltó riporter, feliratozott vintage fotó, 40x26 cm
1182397
12037
248
3200
Photo
cca 1976 Balla András (Esztergom): Portré, kasírozott, feliratozott vintage fotó, 40x30 cm
1182470
12038
248
3400
Photo
cca 1985 Baricz Katalin: P.A. portréja, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 26x38 cm 1188272
12039
248
Photo
Bojár Sándor: Táncosok. Pecséttel jelzett vintage fotó. 12x9 cm 1182427
12040
248
Photo
cca 1965 Darkó István: Ősz, matricával jelzett, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 40x30 cm
1182261
12041
248
2200
Photo
Demjén Gábor: Balett próbán II., IV., 2 db kasírozott és feliratozott fénykép, 23x16 cm 1182420
12042
248
4200
Photo
cca 1960 Dezső Pál (Kecskemét): Tél, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás kiállítási emlékjeggyel, pecsétekkel, 40x26 cm 1188267
12043
248
Photo
1939 Dobl Géza építész, művész: Chopin emlékmű fotója. Üvegezett keretben 22x19 cm
1182349
12044
248
Photo
cca 1975 Gábor Sándorné: Akt, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF