Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1107631
248
Adilov J Alin (1963-): Mediterrán kilátás. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×50 cm 1167764
10001
248
25000
Baky Péter (1950-): Zsuzsanna és a vének. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 96×58 cm
1128138
10002
248
Balla Margit (1947-): Udvari bohóc. Rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm
1167260
10003
248
Balázs jelzéssel: Libapásztor lány. Olaj, vászon, keretben, 53×68 cm
1165391
10004
248
Berely jelzéssel: Férfi arc. Tempera, karton, 32×22 cm
1145320
10005
248
22000
Berkes jelzéssel: Enteriőr. Olaj, vászon-farost, keretben, 55×65 cm
1139815
10006
248
28000
Benczúr Ida (1876-1970): Rózsás csendélet. Olaj, vászon, restaurált, 90×70 cm
1145540
10007
248
30000
Békefi jelzéssel: Hegedős. Olaj, vászon, restaurált, keretben, 80×60 cm
1126246
10008
248
14000
Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestini anno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Lapon törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben, 37×54,5 cm
1186375
10009
248
Boldizsár István (1897-1984): Őszi nap, rézkarc, papír, jelzett, 12,5×19,5 cm
1183329
10010
248
Bor jelzéssel: Háztetők. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 22×17 cm
1139535
10011
248
Bordás Ferenc (1911-1982): Világítótorony. Linó, papír, jelzett a linón, 26×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF